Krótsze dni, spadające liście, coraz mniej słońca - nie ulega wątpliwości, że nadeszła jesień! Całe szczęście Twój makeup nie musi, a nawet nie powinien byćszary i smutny. Sprawdziliśmy dla Ciebie makijażowe trendy na jesień/zimę 2017!

Szaleństwo na powiece

Tej jesieni nie bój się odważnych kolorów i ekstrawaganckich połączeń. Zaszalej zarówno z cieniem do powiek, jak i z eyelinerem. Dziewczęce czarne kreski są ok, ale dlaczego by nie spróbować bardziej wyrazistej, kolorowej linii, i to nie koniecznie zaraz nad linią rzęs? Prawdziwym hitem, jeśli chodzi o kolor cieni do powiek, są wszelkie odcienie niebieskiego. Poza tym w tym sezonie oko musi lśnić - w cenie są metaliczne odcienie oraz srebro i złoto. Nie bój się zabłysnąć!

Ciemne brwi

Moda na mocno podkreślone brwi nie przemija od kilku sezonów. Także tej jesieni będą one ciemne i grube. Możesz podkreślić je specjalną kredką do brwi lub cieniem. Zaczesz je do góry, żeby sprawiały wrażenie naturalnie „nieidealnych’.

Muśnięcie blasku

Także obserwowany od kilku sezonów trend na rozświetlacz pozostaje z nami tej jesieni. Nałóż go zwłaszcza na kości policzkowe. Możesz delikatnie rozświetlić także miejsce tuż nad górną wargą. Dla mocniejszego efektu przed nałożeniem kosmetyku możesz delikatnie zwilżyć pędzelek. Trend ten sprawdzi się zwłaszcza przy delikatnym, naturalnym makijażu.

Natural look

Skoro już jesteśmy przy naturalności - kolejnym trendem jest makeup „no makeup”. Żadnego konturowania, żadnych mocnych kresek ani kolorów - po prostu naturalna Ty. Wyrównaj jedynie koloryt cery, delikatnie wytuszuj rzęsy - i oczaruj wszystkich swoim naturalnym pięknem!

Soczyste usta

Moda na czerwone usta jest ponadczasowa. Tej jesieni wybierz głębokie, pełnokrwiste odcienie. Bordo, czerwone wino i karmin to najbardziej pożądane kolory w tym sezonie!